Bookul meu virtual

19 septembrie 2014

Ganduri


...„Fără să ne spunem nimic
Ascultându-ne şi tăcând
Atât şi nimic mai mult
Ascultându-ne şi tăcând.”...

Marius Tucă: La un capăt al lumii tu, la celălalt eu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu