"Toate actiunile din viata de zi cu zi sunt produsul sentimentelor si gandurilor noastre.Si pentru ca nimic nu este imposibil,orice factor extern,de orice natura,nu ne poate impiedica sa actionam dupa cum ne dicteaza inima si constiinta.Traim asa cum gandim si simtim sau..traim gandindu-ne cum ar fi sa simtim...Evident ca aici intervine liberul arbitru.."

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu