Bookul meu virtual

26 octombrie 2013

Viata ca un castel de nisip..



“Care va să zică, asta înseamnă viaţa de adult: să construieşti castele de nisip, după care să le calci in picioare şi să repeţi operaţia iar şi iar, când ştii prea bine că oceanul le-ar fi dărâmat oricum?...”

Frédéric Beigbeder





Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu