Bookul meu virtual

14 februarie 2013

Ce mi-am dorit,ce am asteptat..


“Lucrurile pe care le-am dorit eu, nu le-am putut obtine niciodată cerandu-le sau luptandu-ma pentru ele. Cum poti sa lupti pentru tandrete? Sau pentru duiosie?

Cel mult … poti să le astepti.”
- Octavian Paler –

 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu