Bookul meu virtual

16 februarie 2013

Adrian Aron-Plange o chitara...


Plange o chitara langa inima mea
Cu glas de argint te roaga sa o asculti
Plange despartirea noastra
Plange c-ai putut sa uiti
Ca pe-un lucru neinsemnat, iubirea

Plange despartirea noastra
Plange c-ai putut sa uiti
Ca pe-un lucru neinsemnat
Iubirea ...

Raman doar singur pe drumul meu
Sa plang in taina ce-am pierdut
Sa-mi para rau
Sa nu mai cred nici in cuvinte
Nici in iubiri la infinit
Sa inteleg c-a fost un joc
Un joc si s-a sfarsit ..

Sa nu mai cred nici in cuvinte
Nici in iubiri la infinit
Sa inteleg c-a fost un joc
Un joc si s-a sfarsit ..

Si pentru tot acuma eu te iert
Nu cred sa aiba nici-un rost ca sa te cert
Atat te rog sa asculti chitara
Iti canta tie vrea sa-ti spuna
Ca poti glumi intr-o iubire
Dar nu iubi in gluma

Atat te rog sa asculti chitara
Iti canta tie vrea sa-ti spuna
Ca poti glumi intr-o iubire
Dar nu iubi in gluma

 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu